SEPETİNİZDE ÜRÜN
BULUNMAMAKTADIR!

Ürünlere Git

NEDEN PAŞA DÖNER?

SADECE TAVUK BUT

Paşa Döner rakiplerinden farklı olarak, sadece tavuk budu ile hazırlanmış döner sunar. Bu yöntem ne kadar maliyetli ve zahmetli olursa olsun, efsane Paşa Döner lezzetinin en önemli sırrı olarak üretimin her aşamasında dikkatle sürdürülür.

%100 HİJYEN

Avrupa Birliği müktesebatı ve Ulusal Gıda Kodeksi mevzuatına uygun olarak, veteriner ve gıda mühendisleri denetiminde üretilen Paşa Döner sağlıklı, güvenli ve hijyeniktir.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÜRETİM VE DEPOLAMA

Paşa Döner ulusal ve uluslararası standartlarda üretim, depolama ve lojistik hizmeti sunar.

-40 derecede şoklanan dönerlerimiz -18 derecede muhafaza edilir ve soğuk zincirin bozulmamasına dikkat edilerek günlük olarak şubelere teslim edilir.

ÖZEL PAŞA DÖNER LEZZETİ

Paşa Döner'in tavuk budu dışındaki bir diğer lezzet sırrı da eşsiz doğal baharat karışımı formülü ile, özenle hazırlanan özel sosudur.

YERLİ, MİLLİ VE LİDER BİR MARKA

Yerli ve milli üretimi ile ülke ekonomisine katma değer sunan Paşa Döner; birçok sosyal projede yer alan, insan odaklı, sektöründe lider ve ulusal bir markadır.

EN HIZLI BÜYÜYEN MARKA

TOBB öncülüğünde Allworld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı tarafından 2015 ve 2016 yıllarında gıda sektöründe en hızlı büyüyen firma seçilmiş olan Paşa Döner, açık ara lider konumu ile sürekli gelişim stratejisini benimsemiş ve uluslararası bir marka olma hedefini stratejik planına almıştır.

KALİTE BELGELERİ

Paşa Döner, üretimden servise tüm süreçlerde kalite anlayışını ve hizmet kalitesini belgeleyen sertifikalarıyla kendisine duyulan güveni tescillemiştir.

FRANCHISE KOLAYLIĞI

Paşa Döner küçük, orta ve büyük ölçekli yatırımcısına, basite indirgenmiş prosedürlerle, kazançlı yatırım imkanı sunar.